Спосіб доставки

Доставка здійснюється транспортною компанією Нова пошта по всій Україні. Вантаж не доставляється на тимчасово окуповану територію і в зону проведення АТО.

Після відправлення посилки ми повідомимо Вам номер вантажної декларації на номер телефону вказаний при оформленні замовлення. При отриманні замовлення, одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт і номер вантажної декларації.

Увага! Забирайте посилку у відділенні пошти вчасно. Безкоштовний термін зберігання - 5 робочих днів, включаючи день прибуття.

Способи оплати замовлення:

Зарахування коштів на карту Приватбанку.

Оплату можна здійснити, внісши гроші на платіжну карту Приватбанку через систему Приват 24, термінал або касу банку.

При виборі даного способу на вказаний номер мобільного будуть відправлені реквізити для оплати. Замовлення, не оплачені протягом 3 днів, автоматично знімаються з резерву. Увага! Оплативши послугу, будь ласка, повідомте нам про це зручним для Вас способом.

Оплата замовлення при отриманні у відділенні Нової Пошти.

Після того, як Ви оформили замовлення, він надходить на розгляд менеджера магазина, який зв'яжеться з Вами протягом дня, або на наступний день (в залежності від часу оформлення замовлення) для підтвердження заявки і узгодження необхідних нюансів.

При виборі цього способу Ви оплачуєте:

  • суму замовлення;
  • оплата доставки;
  • витрати на відправку грошових коштів (вартість послуги відправки грошей 20грн + 2% від суми замовлення).